Gabinet Terapii Naturalnych "Pod Kopułami", Poznań
+48 789 580 685
poznan@placenta-komorki-macierzyste.pl

100 Jakie unikalne technologie są stosowane w procesie produkcji ?

Placenta – kompleksowy suplement zdrowotny, który chroni zdrowie ludzi, wykorzystuje terapię Live-Cell, jedyny na świecie proces, który udowodnił, że jest bezpieczny i skuteczny w odwracaniu procesu starzenia.

W najnowszej edycji Placenta każda kapsułka zawiera idealną formułę, która poprawi Twoje zdrowie/

 Formuła zawiera 12 składników oraz  łożysko jelenia ( żywe komórki ), nukleiClavem, polifenol jabłkowy, ekstrakt fukoidanowy, dendrobium, olejek z wiesiołka, likopen, peptydy z kolagenu morskiego, ekstrakt z aloesu, skwalen, Olej z ogórecznika i olej z awokado. 

Dobry suplement zdrowia o doskonałej formule wymaga zaawansowanej technologii, aby pomieścić i zachować składniki odżywcze, zapewniając, że nie zostaną one utracone lub łatwo zniszczone przez różne czynniki zewnętrzne, a także ma ułatwić skuteczne wchłanianie składników odżywczych, aby osiągnąć maksymalną skuteczność.

Pięć kluczowych technologii dla kapsułek Placenta

★ TECHNOLOGIA LIOFILIZOWANIA

Zaawansowana technologia liofilizacji może pomóc w zachowaniu żywych komórek i utrzymaniu ich bioaktywności przez okres do 3 do 4 lat. Placenta ekstrahuje wyłącznie ze świeżego łożyska jelenia i wykorzystuje najnowszą technologię liofilizacji, aby zachować najwyższe korzyści bioaktywne.

★ TECHNOLOGIA EMULSFIKACJI

Tradycyjne produkty odżywcze mają duże cząsteczki. Osoby w podeszłym wieku mają słabą zdolność trawienia i wchłaniania i często nie są w stanie w pełni wchłonąć lub nawet powodują niedrożność jelit. Dzięki technologii emulgowania składniki odżywcze wielkocząsteczkowe można przekształcić w małe cząsteczki, zwiększając nawet 3-krotnie zdolność wchłaniania.

★ TECHNOLOGIA WYPEŁNIONA AZOTEM

Im wyższa aktywność, tym kontakt z tlenem powodujący efekt oksydacyjny łatwo prowadzi do zepsucia. Dzięki napełnieniu azotem można odciąć zakłócenia utleniania i często zachować świeżą aktywność.

★ TECHNOLOGIA POWŁOKI DO JELITOWEJ

Wysokiej jakości powłoka do jelitowa Placenta zapobiega zniszczeniu kapsułek przez kwas żołądkowy i utracie składników odżywczych podczas transportu do jelita cienkiego, a także zapewnia, że ​​kapsułki rozpuszczają się w jelicie cienkim, gdzie wchłanianie składników odżywczych jest największe, co zwiększa szybkość wchłaniania efektywne składniki aż do 60-80%.

★ TECHNOLOGIA BIOSOFTGEL

Zapewnia szybkie rozpuszczenie skutecznych składników w jelicie cienkim, zwiększając szybkość wchłaniania składników bioaktywnych.

Żywność, napoje, leki i suplementy itp., które przyjmujemy, muszą przejść przez żołądek, który zawiera kwaśny sok żołądkowy, który je rozkłada.

Ostatecznie pozostaje nam jedynie około 20% tego spożycia, które zostaje wchłonięte przez nasze jelita w celu odżywienia.

Innymi słowy, na każde 100 dolarów, które wydajemy na spożycie, wchłaniamy tylko około 20 dolarów, a reszta idzie na marne.

Z drugiej strony kapsułki są powlekane. Powłoka ta chroni składniki przed zniszczeniem w żołądku. Dopiero gdy kapsułka trafi do naszych jelit, gdzie środowisko jest zasadowe, pęknie i uwolni swoją zawartość.

W przypadku Klientów cierpiących na przewlekłe schorzenia i wymagających szybkiego powrotu do zdrowia, właśnie dzięki tej technologii powlekania dojelitowego zobaczą szybkie rezultaty, ponieważ pkoło 60% – 80% zawartości wchłania się do krwioobiegu.

Wyniki osiągamy około 3-4 razy szybciej niż w przypadku kapsułek z powłoką niejelitową.

Podsumowując: nasze kapsułki zapewniają większą absorpcję składników odżywczych i przyspieszają gojenie