Gabinet Terapii Naturalnych "Pod Kopułami", Poznań
+48 789 580 685
poznan@placenta-komorki-macierzyste.pl

011 Jak powinien być schemat kuracji idealnej z suplementem Placenta ?

W trakcie przyjmowania kuracji Placenta następuje intensywna wymiana komórek w ciele. Stare komórki zastępowane są nowymi. 

Te stare komórki magicznie nie znikają. One ulegają apoptozie czyli obumierają uwalniając przy okazji zawarte w sobie toksyny.  Nasz układ wydalniczy, limfatyczny, nerki, wątroba muszą usunąć z organizmu zarówno te toksyny jak i składniki komórek.

Dlatego na początku kuracji występuje kryzys uzdrawiania – może dojść do wtórnego zatrucia tymi uwalnianymi składnikami – wszystko zależy od tego na ile mamy sprawny układ wydalniczy. Możemy  się źle poczuć  mieć objawy jak przy chorobie.

Co zrobić by zminimalizować te objawy i jak przeprowadzić idealną kurację uzdrawiania całego ciała z pomocą komórek macierzystych Placenta ? opisuje poniżej: 

Świat rzeczywisty różnie się od IDEALNEGO – nie zawsze możliwa jest realizacja optymalnego schematu, co nie znaczy by go nie opisać.

Piszący ten tekst jest naturopatą z pewnym doświadczeniem i stąd takie przemyślenia i zalecenia.

Zakładam na potrzeby tego opisu , że istnieje osoba (40-60) ,  która chce skorzystać z  terapii IDEALNEJ i ma kilka  różnych dolegliwości nie zagrażających bezpośrednio życiu i funkcjonuje w miarę normalnie in ie ma ograniczeń w wyborze najlepszej terapii.

W ciężkich przypadkach i ostrym nasileniu choroby plan terapii musi być stworzony indywidualnie by nie doprowadzić do pogorszenia stanu przez przeciążenie organizmu.

 1. KROK PIERWSZY – Nie można wyleczyć – pomóc nikomu kogo dolegliwości wynikają z przeżytych TRAUM (psychicznych)  własnych lub międzypokoleniowych.
  Istnieje niezliczona ilość przypadków osób które ciężko się pochorowały (np rak) krótko po traumie śmierci osoby bliskiej. Silny stres także przewlekły związany jest z podwyższoną zapadalnością na liczne choroby. Likwidacja stresogennego środowiska trzeba przeprowadzić samemu i tu ew. może pomóc pomoc psychologa.
  Ale traumy skutecznie likwiduje tylko  terapia NELSONA – Kod Emocji oraz ewentualnie  nielegalna w Polsce, ale skuteczna  terapia psylocybiną
  Nie szukajcie tutaj pomocy psychologa czy psychiatry tylko u certyfikowanego terapeuty  KODU EMOCJI NELSONA, który się w tym tylko specjalizuje.
  Sugeruje jeśli to możliwe  skorzystanie z pomocy certyfikowanego terapeuty który prowadzi gabinet stacjonarny.
  Proponuje także  kupno i przeczytanie książki „Kod Emocji”  Wiele osób będzie mogło pomóc sobie samemu lub nawet swoim bliskim. W połączeniu z YouTube  bardzo dużo osób może opanować Kod  Emocji samodzielnie, ale wiedza z książki przyda się każdemu – Polecam.
  ..
 2. KROK DRUGI – nie można skutecznie wyleczyć nikogo kto posiada obciążenia pasożytami, wirusami, chorobotwórczymi bakteriami czy grzybami. Ilość chorób jakie wywołują takie obciążenia jest niezliczona i zaczyna się  OD RAKA a lista nie ma końca.
  Jako początkowe
  kompendium wiedzy w temacie proponuje zacząć od tego tekstu Pasożyty – list otwarty dr Wojciecha Ozimka
  Potem przykładowy tekst:    Udział wirusów w rozwoju chorób nowotworowych i może podstawy Wirusy Okogenne
  Choroby pasożytnicze tutaj
  Polska jest krajem o przeogromnej ilości zwierząt domowych, które są roznosicielami chorób i  pasożytów,
  Bakterie i Grzyby wywołują RAKA – przykładowo tu  i   tutaj   
  a także TUTAJ
  Internet jest pełen wiedzy w tym temacie – to tylko przykłady

  99% lekarzy całkowicie ignoruje ten temat gdyż program studiów medycznych w Polsce obejmuje szczątkową wiedzę w tym zakresie i dlatego nie pomogą.

  .
  Jest za to w Polsce wiele gabinetów Biorezonansu
  prowadzonych naturopatów wyposażonych w odpowiedni sprzęt do diagnostyki i likwidacji obciążeń pasożytniczych, wirusowych, grzybicznych  i bakteryjnych i tam proponuje się kierować.
  .
  Ja osobiście w świetle tego co będzie opisane w kroku Trzecim i Czwartym Pasożyty likwidował bym lekami chemicznymi od razu – jest to szybkie i skuteczne.
  Wirusy, Grzyby i Bakterie Biorezonansem  lub Terapią Biorezonansową Kwantową. Temat jest niezwykle szeroki i wymaga indywidualnego podejścia po wykonaniu diagnostyki biorezonansem na obecność obciążeń.
  Tyle w wielkim skrócie.

 3. KROK TRZECI – likwidacja obciążeń metalami ciężkimi
  Lista dolegliwości i chorób jakie wywołuje obecność metali ciężkich w organizmie zaczyna się od RAKA i nie ma końca.  Przykładowo tutaj ..… i tutaj….   i  tutaj………  i tutaj  https://zdrowie.pap.pl/srodowisko/co-trzeba-wiedziec-o-metalach-ciezkich
  W internecie można znaleźć wiele protokołów likwidacji obciążenie metalami ciężkimi – dobór terapii zależy od stanu osoby chorej i czasu w jakim oczekuje się efektów.
  W moim gabinecie preferuje Biorezonansowe metody detoksykacji lampą plazmową Reif’a lub „Detox Kwantowy” wspomagany klasyczną terapią ziołową
  ..
 4. KROK CZWARTY – likwidacja obciążeń toksynami chemicznymi czy metabolitami patogenów
  I znowu lista chorób wywoływanych przez chemie w organizmie nie ma końca  – Polacy spożywają rocznie ponad 2 kg chemii. Niepokojący raport NIK i tutaj  https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/e-w-zywnosci-bez-kontroli.html
  Pocieszającym może być fakt, że wg badania z Szwecji już 2 tygodnie na czystym jedzeniu potrafią znacząco oczyścić organizm z chemii, a metabolitów pasożytów nie będzie jeśli nie będzie pasożytów.
  W moim gabinecie preferuje Biorezonansowe metody detoksykacji lampą plazmową Reif’a lub „Detox Kwantowy” i trochę diety na czystych produktach – jest szybko i skutecznie, ale to nie jedyna droga.
 5. KROK PIĄTY – zadbajmy o środowisko swojego życia – środowisko mieszkania bez źródeł  promieniowania elektromagnetycznego i wpływu WI-FI i wież telefonii komórkowej, neutralizacja  domu od żył wodnych i promieniowania siatki Hartmana, meble nie wydzielające  formaldehydu czy prawidłowy materac i ustawienie łóżka to podstawy.

Powyższe działania  tak naprawdę powinien podjąć każdy kto chce być zdrowym i nie chorować.

Terapia właściwa Placenta – komórki macierzyste

Jeśli Twoje ciało będzie wolne od obciążeń wymienionych powyżej terapia będzie niezwykle szybka i efektywna, a efekty uzdrowienia i odmłodzenia całego ciała będą zaskakujące.

Także kryzys uzdrawiania będzie krótki lub nie wystąpi wcale.

Osobiście zalecił bym w trakcie terapii Placenta jeszcze kilka wysokiej jakości suplementów i minerałów by organizm był lepiej odżywiony i by powstające nowe komórki ciała były jak najsilniejsze. Jednak zalecenia powinny być indywidualnie dobrane dla każdego.

Nie przejadanie się, a nawet lekki niedobór kaloryczny może wspomóc organizm, który będąc nieprzeciążonym będzie zajmował się samonaprawą i samouzdrowieniem a nie trawieniem i wydalaniem nadmiarowych kalorii
.
Tyle o świecie Idealnym ….
..